O sprzedaży wtryskarek

Używane wtryskarki – handel, i nie tylko

EuropNet posiada długoletnie (niemal 17 letnie) doświadczenie oraz wiedzę ekspercką w szeroko pojętym obrocie używanymi wtryskarkami niemal wszystkich znanych na rynku europy marek.
Nasi klienci mogą ze spokojem zaufać technicznym kompetencjom pracowników firmy EuropNet, a także jakości dystrybuowanych przez naszą firmę maszyn, ponieważ kompleksowe zabezpieczenie jakości zaczynamy już w momencie zakupu używanej maszyny.
Zanim odkupimy używaną wtryskarkę, zostanie ona skrupulatnie sprawdzona i przetestowana w miejscu pracy przez naszych techników. Jeżeli nasi technicy uznają maszynę za wartą odkupienia, i przejdzie na własności naszej firmy, to w następnym etapie oczywiście o ile jest to konieczne wykonywany jest jej generalny remont, połączony z wymianą zużytych elementów i agregatów, a na sam koniec maszyna jest testowana szczegółowo w warunkach produkcyjnych.
Dopiero po całym cyklu przeglądów i testów po ich pozytywnym odbiorze kończącym ten łańcuch procesowy, używana wtryskarka jest przekazywana sprzedaży w naszej firmie.
Nasi potencjalni klienci na każdym etapie mają możliwość oględzin maszyny której zakupem są zainteresowani.
W każdym czasie serwis firmy Europnet służy Państwu pomocą w doradztwie we wszystkich kwestiach technicznych, chętnie udzieli odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.
W razie potrzeby pracownicy firmy EuropNet zajmują się nie tylko transportem zakupionej wtryskarki do miejsca jej przeznaczenia, ale także kompletnym profesjonalnym montażem, podłączeniem wtryskarki do systemu zasilania, uruchomieniem i przetestowaniem, a gdy sytuacja tego wymaga również szkoleniem personelu technicznego u klienta.
Jeśli klient sobie tego życzy, zakupione u nas maszyny są lakierowane w oryginalnym lub dowolnie wybranym przez klienta innym kolorze.
Świadczone przez nas usługi towarzyszące podczas zakupu wtryskarki używanej:
 Załadunek, a także zabezpieczenie maszyny, ściśle według zaleceń producenta
 Transport wraz ze zorganizowaniem profesjonalnej pomocy spedytorskiej
 Rozładunek oraz ustawienie w miejscu przeznaczenia
 Napełnienie maszyny płynami oraz gazami roboczymi
 Przyłączenie robotów, szaf elektrycznych oraz urządzeń peryferyjnych
 Uruchomienie (zgodne z procedurami zawartymi w instrukcji danej maszyny)
 Testy (potwierdzające sprawność maszyny we wszystkich trybach pracy)
 Szkolenie personelu technicznego
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej firmowej stronie
Powrót